• Miškų pirkimas
 • Apvalios medienos pirkimas
 • Miškotvarkos projektai, biržių atrėžimas
 • Malkų pardavimas
 • Medienos ruoša
 • Medienos pervežimas
 • Ką reikia žinoti parduodant mišką
 • Nemokama konsultacija
 • Medienos ruoša

  Miško kirtimas

  Nuo senų senovės visiems yra žinoma, kad augmenija yra labai svarbi mūsų visuomenei. Ji gamina mums deguonį, sugeria CO2, o miškai didžiajai gyvūnijos daliai yra namai. Yra manančių, kad tie, kurie atlieka miško kirtimus daro didelę žalą gamtai ir žaloja tai, kas visiems yra gyvybiškai svarbu. Bet ar pagalvojote, kas būtų jei laiku nebūtų atliekami miško kirtimai? Juk nepriklausomai nuo medynų amžiaus, medžius gali užpulti ligos ar kenkėjai. Geriausias būdas šiai problemai užkirsti kelią – nukirsti pažeistą ar sergantį medį. Tie kas domisi žino, kad yra miškų kirtimo klasifikacija. Tad vieni iš svarbiausių yra miško ugdymo ir sanitariniai kirtimai, tik juos atliekant galima formuoti augantį medyną, vystyti jo kokybę. Tačiau būtina pabrėžti, kad iškirtus medyną plynu kirtimu, jis turi būti atsodintas naujais medeliais. Taip pat reikia atsižvelgti ir į kirtimo laiką, kadangi ištisus metus miško kirsti  negalima. Pavasarį, kuomet atbunda gamta, prasideda ir gyvūnų dauginimosi periodas, tad šiuo laikotarpiu yra apribojama ūkinė veikla. Pavyzdžiui, retinimo ir einamieji kirtimai draudžiami nuo gegužės 1 iki liepos 1 dienos, apsauginiuose ir ūkiniuose miškuose jaunuolynų ugdymo kirtimas yra draudžiamas nuo balandžio 1 iki birželio 1 dienos, o nacionalinių miškų kirtimai yra neleidžiami nuo kovo 15 iki rugpjūčio 1 dienos. Visa tai yra apibrėžta miškų kirtimo taisyklėse.

  Mūsų įmonė Jums gali suteikti kokybiškas kirtimo paslaugas, dirbame pagal miškų kirtimo taisykles, taip saugojame ir atiduodame duoklę gamtai. Stengiamės laikytis sutartų terminų, išsaugoti perspektyvų pomiškį, o medienos

  Medienos ištraukimas

  Esate gavę visus miško kirtimo dokumentus ir leidimus?  Puiku, tokiu atveju mūsų įmonė gali pasiūlyti jau pagamintos medienos išvežimo paslaugas iš miško.
  Medienos ištraukimo įkainiai priklauso nuo ištraukimo atstumo ir ištraukimo sąlygų. Visą tai įvertinus gautumėte tikslią paslaugos kainą.
  Mūsų UAB „Miškų tarnyba“ specialistai Jums suteiks nemokamą konsultaciją, dėl  medienos išvežimo ir kitais rūpimais klausimais susijusiais su miškininkyste.

  Siekiant greitesnio informacijos gavimo, skambinkite tel. +370 6 7183660.